خانه کنکور عارف

قوانین و مقررات سایت خانه کنکور عارف

سایت خانه کنکور عارف جهت اطلاع رسانی خدمات موسسه و همچنین فروش این خدمات طراحی شده است، کلیه کاربرانی که قصد استفاده از اطلاعات و خریداری از سایت خانه کنکور عارف را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به خرید از سایت کنند.

خرید از سایت به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند 1

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت خانه کنکور عارف قسمت فروشگاه

قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار

قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط مدیر سایت

قسمت چهارم:  اگر محصول خریداری شده توسط خریدار دانلودی باشد لینک دانلود برای وی ارسال می شود و می تواند محصول را دانلود کند و اگر محصول خریداری شده خدمات موسسه باشد رسید خود را به صورت حضوری به موسسه ارائه می دهد و می تواند از خدمات موسسه استفاده کند.

تبصره ۱
چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، مدیرسایت حق دارد سفارش را باطل کند.

بند 2

موسسه اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:
– قیمت دقیق خدمات موسسه
– مبلغ تعیین شده برای خدمات مبلغ قطعی می باشد و هیچ گونه وجه اضافه توسط خریدار پرداخت نمی شود.

بند 3

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از مدیرسایت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

بند 4

کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

0 WooCommerce Floating Cart

سبد خرید خالی می باشد.